Każdy dzień ma znaczenie

aaa

dekoracja textBreak
parzenica parzenica

2021/01/12

Galeria Szubryt - Limanowa

dekoracja

Nowy rok, to nowe wyzwania. Trwają prace nad jednym z naszych projektów. Liczymy, że jeszcze w tym roku będziemy mogli zaprosić naszych Klientów do Galerii Szubryt w Limanowej. Zachęcamy do krótkiej lektury...


Dlaczego firma Szubryt zdecydowała się na budowę galerii handlowej?

Strategia rozwoju Firmy przewiduje dywersyfikacje biznesu. Po Galerii przy ul. Tarnowskiej w Nowym Sączu przyszedł czas na Limanową. Jako że dobrze znamy rynek Limanowszczyzny – potrzeby i oczekiwania jej mieszkańców, zdecydowaliśmy się wyjść im naprzeciw, budując w samym centrum miasta Galerię. Mieści się ona przy ul. Józefa Marka i Ks. Łazarskiego. Niewątpliwym atutem tej lokalizacji jest bliskość płyty rynku, Starostwa i Urzędu miasta. Obiekt posiada łącznie 2300m2 powierzchni handlowej, rozrywkowej i pod biura. Na chwilę obecną trwają finalne rozmowy z Najemcami. Mogę tylko powiedzieć, że będzie to miejsce atrakcyjne zarówno dla robiących zakupy, jak i ciekawe rozwiązanie na spędzanie wolnego czasu.

Dlaczego wybór wypadł padł na Limanową?

Prócz wcześniej wspomnianego biznesowego aspektu, jest też nie mniej ważny czynnik sentymentalny. Firma Szubryt od zawsze utożsamiała się z regionem. Na Limanowszczyźnie mieszka właściciel Firmy, Pan Zbigniew Szubryt, jak i spora część załogi zakładów produkcyjnych w Chełmcu i Nowym Sączu. To właśnie w Limanowej Pan Zbigniew, na początku swej działalności otworzył pierwszy sklep mięsny. Limanowa to nie tylko niezwykle malownicza miejscowość, ale również uczciwi mieszkańcy. To dobrze wróży.

Kiedy ruszyła budowa i na jakim etapie jest inwestycja?

Pierwsze prace rozpoczęliśmy we wrześniu 2019r. Obecnie trwają wykończenia wewnątrz budynku. Planowany termin otwarcia to 1 kwartał br.

 

Zobacz jak powstaje Galeria Szubryt/Limanowa KLIKJNIJ

Galeria Szubryt - Limanowa

dekoracja