O firmie

aaa

dekoracja textBreak
parzenica parzenica

 

 

 

Z nieukrywaną dumą mam przyjemność przedstawić  Państwu swoją firmę – Zakłady Mięsne Szubryt.

Ponad dwadzieścia lat produkujemy wędliny, dążąc do osiągnięcia jak najwyższej, możliwej jakości. Od zawsze kierujemy się zadowoleniem naszego klienta, wsłuchując się w jego opinie i sugestie,  pielęgnując najlepsze tradycje naszego regionu w produkcji wędliniarskiej. Naszym celem jest produkować wędliny unikalne i tradycyjne, z zachowaniem najwyższych, europejskich standardów jakościowych.

Normy te traktujemy jako zupełne minimum dla wewnętrznych procedur kontroli jakości i doskonalenia technologii. Stosując unikalny proces technologiczny, oparty na prawdziwych komorach wędzarniczych i doskonałym suszeniu drewna wędzarniczego, peklowanie bez udziału maszyn i ręczny rozbiór mięsa, z dumą możemy powiedzieć, że: "Tak smakuje góralska tradycja".

 

 

 

 

 

 

KOMUNIKAT:

Szanowni Państwo,

W związku z epidemią koronawirusa, przyszło nam zmierzyć się z zupełnie nowymi wyzwaniami. Aby zapewnić bezpieczeństwo naszym Pracownikom i Klientom, oraz utrzymać ciągłość dostaw, podjęliśmy stosowne działania:

1. Każdy pracownik został poinformowany o zasadach bezpieczeństwa w czasie epidemii.

2. Informacje o nowym zagrożeniu epidemiologicznym zostały udostępnione poprzez: plakaty rozmieszczone na terenie zakładów, spoty na monitorach w sklepach firmowych, mailing wysłany do Pracowników.

3. Wprowadziliśmy nowe zasady poruszania się po budynkach Firmy, minimalizujące kontakty międzyludzkie.

4. Na korytarzach i w pomieszczeniach stworzyliśmy dodatkowe punkty dezynfekcji.

5. Każdy pracownik podejmujący pracę na terenie Zakładów, jak i każda osoba przekraczająca bramy firmy, poddawani są kontroli temperatury ciała, oraz dezynfekcji rąk.

6. Na teren Zakładów nie mają wstępu osoby nieuprawnione, odwołane są wszelkie spotkania z osobami z poza Firmy.

7. Cała dokumentacja z zewnątrz poddawana jest dezynfekcji.

8. Na stanowiskach, w których to możliwe wprowadziliśmy pracę zdalną (między innymi Przedstawiciele handlowi)

9. Kierowcy i Pracownicy sklepów firmowych zostali wyposażeni w maseczki, rękawiczki ochronne, oraz środki dezynfekujące

10. W sklepach firmowych zamontowaliśmy monitory separujące, wprowadziliśmy stosowne ograniczenia i sposoby komunikacji dla Klienta.

Dziękuję naszym Pracownikom za niezwykłą wytrwałość i zaangażowanie, jakie wkładają w pracę w tym trudnym czasie. To dzięki Waszej determinacji, możemy naszym Klientom dostarczyć produkty pierwszej potrzeby.

Wyrażam nadzieję, że podjęte działania przyczynią się do zmniejszenia zagrożenia epidemiologicznego. Pragnę zdecydowanie oznajmić, że dobro naszych Pracowników i Klientów jest dla nas najwyższym priorytetem.

Z poważaniem,

 

Prezes Zarządu

Zbigniew Szubryt

 

 

podpis

aaa

dekoracja

aaa