Oferty pracy

aaa

dekoracja textBreak

Zapoznaj się z naszymi ofertami pracy,

aby dowiedzieć się kogo aktualnie szukamy.

Poszukujemy Przedstawicieli Handlowych z terenu całego kraju.

Opis stanowiska:
Pozyskiwanie klientów i rozwijanie sprzedaży zgodnie z wyznaczonymi celami
Reprezentowanie firmy na rynku, opieka nad klientami
Wymagania:
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży mięsnej mile widziane ( obowiązkowo doświadczenie w branży FMCG)
Umiejętność nawiązywania kontaktów
Operatywność i skuteczność w działaniu
Wysoka kultura osobista i odpowiedzialność
Motywacja do rozwoju zawodowego
Wykształcenie minimum średnie.
Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
Atrakcyjne warunki zatrudnienia
Odpowiednio zorganizowane środowisko pracy z możliwością realizacji swych ambicji oraz rozwoju umiejętności zawodowych
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego
z podaniem nr referencyjnego w temacie e-maila na adres:

phpraca@szubryt.pl
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

aaa

dekoracja

aaa

Dodaj plik CV (format .doc, .docx lub .pdf)